Наші адреси: Львів
• ТЦ ПАСАЖ, вул. Шпитальна 9
• вулиця Богдана Хмельницького 188,
  Радіоринок, 3 поверх, 4 ряд місце 23
Телефон: +3 8(066)-630-00-37
Каталог товарів

Припій

Припій

 

Припій — метал, сплав або суміш оксидів, що застосовується радіолюбителями, майстрами для з'єднання металевих, мінерало-керамічних та інших деталей, для лудіння посуду та ін.[1] Процес поєднання деталей за допомогою припою називається паянням. При паянні утворюється міцне з'єднання окремих деталей завдяки заповненню проміжку між ними рідким припоєм, який має нижчу ніж у деталей температуру плавлення, із наступним його затвердінням.В кожному конкретному випадку припій обирається в залежності від фізико-хімічних властивостей матеріалів, з яких виготовлені поєднувані деталі; від температурних обмежень; розмірів деталей; від вимог щодо потрібних якостей спаю (його механічної міцності, жаротривкості, корозійної стійкості, електропровідності, довговічності і загальної вартості), а також від способу паяння та технологічних умов її здійснення.

З'єднання металевих матеріалів виконується за допомогою металевих припоїв, а металевих матеріалів із неметалевими — за допомогою металевих припоїв із вмістом хімічно активних металів (наприклад, індію), або припоїв на основі оксидів (наприклад, склоприпої).

Найважливішими властивостями припоїв усіх видів є високі адгезійні та капілярні якості і висока плинність.

В залежності від технології здійснення паяння, розмірів та особливостей спаюваних деталей, припій може мати вигляд: дроту; прутків; трубок діаметром від 0,3 до 5 мм заповнених флюсом (каніфоллю); спеціальних стрічок фольги, яким заздалегідь надається форма відповідно до розмірів деталей (див. преформування припою); порошків; паяльних паст, які складаються із порошку припою і рідкого флюсу; суспензій.

Паяльні пасти та фольга зручні для застосування в умовах високоавтоматизованого безперервного виробництва електронних плат, в той час як паяльний дріт розраховано на ручне паяння.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Припій ELSOLD ПОС 60
Припій ELSOLD ПОС 60 Sn-60 Pb-36 Ag-4 Вага 1 кг. Виробник Німеччина. ..
848.83 грн
Припій ELSOLD ПОС 97
Припій ELSOLD Sn 97 Sn - 96,5 Ag - 3 Cu - 0,5 Діаметр - 0.75 мм Виробник Німе..
746.66 грн
Працює на OpenCart
РадіоТехПайка - Все для ремонту та радіолюбителів. © 2018
mail: radiorinok_lviv@ukr.net
+3 8(066)630-00-37