Наші адреси: Львів
• ТЦ ПАСАЖ, вул. Шпитальна 9
• вулиця Богдана Хмельницького 188,
  Радіоринок, 3 поверх, 4 ряд місце 23
Телефон: +3 8(066)-630-00-37
Каталог товарів

ARDUINO

ARDUINO

Arduino - це електронний конструктор і зручна платформа швидкої розробки електронних пристроїв для новачків і професіоналів. Платформа користується величезною популярністю в усьому світі завдяки зручності і простоті мови програмування, а також відкритій архітектурі і програмному коду. Пристрій програмується через USB без використання програматорів.

Arduino дозволяє комп'ютеру вийти за рамки віртуального світу в фізичний і взаємодіяти з ним. Пристрої на базі Arduino можуть отримувати інформацію про навколишнє середовище за допомогою різних датчиків, а також можуть управляти різними виконавчими пристроями.

Мікроконтролер на платі програмується за допомогою мови Arduino (заснований на мові Wiring) і середовища розробки Arduino (заснована на середовищі Processing). Проекти пристроїв, засновані на Arduino, можуть працювати самостійно, або ж взаємодіяти з програмним забезпеченням на комп'ютері (напр .: Flash, Processing, MaxMSP). Плати можуть бути зібрані користувачем самостійно або куплені в зборі. Програмне забезпечення доступне для безкоштовного скачування. Вихідні креслення схем (файли CAD) є загальнодоступними, користувачі можуть застосовувати їх на свій розсуд.
 
У 2006 Arduino отримала визнання в категорії Digital Communities на фестивалі Ars Electronica Prix.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
LPT miniPCI POST карта, аналізатор
LPT miniPCI POST карта, анализатор неисправностей Описание Карта-анализатор неисправн..
184.14 грн
Працює на OpenCart
РадіоТехПайка - Все для ремонту та радіолюбителів. © 2018
mail: radiorinok_lviv@ukr.net
+3 8(066)630-00-37